HORIZON 2020Trakya Teknoloji Transfer Ofisi tarafından, 21 Ekim 2016 tarihinde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu'nda “AVRUPA’YA AÇILAN KAPI TRAKYA’DA HORİZON 2020” konferansı düzenlenecektir.

 

Konferans, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU, TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Daire Başkanı Hakan KARATAŞ, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut ŞAHİN’in de katılımlarıyla gerçekleşecektir.

 

Konferans, “Ufuk 2020 Programı Genel Bilgilendirme, Destek ve Ödül Programları”, “Ufuk 2020 Sağlık, Demografik Değişim ve Refah Alanı 2017 Çağrıları” ve “Ufuk 2020’de KOBİ’ler için Fırsatlar”  konularını içermektedir.

 

Türkiye’nin önde gelen firmaları ve akademisyenlerinin de proje deneyimlerini katılımcılarla paylaşacakları konferansta, programlara katılım koşulları, açık çağrılar ve destek türleri ile ilgili ayrıntılı bilgi verilecektir.

 

Konferansımız; Trakya Bölgesinde faaliyet gösteren KOBİ’lere, Trakya Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde bulunan Tıp Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu akademisyenlerine yöneliktir.

 

Proje fikirlerinizi hayata geçirmek üzere, katılımcılara Trakya Teknoloji Transfer Ofisi tarafından proje yazım desteği verilecektir.

 

 

**Konferansa katılım 150 kişi ile sınırlı olup, kayıt zorunludur.

(Kırklareli ve Tekirdağ illerinden kayıt yaptıracak katılımcıların Trakya Kalkınma Ajansı İl Müdürlükleri ile irtibata geçmeleri halinde ulaşım konusunda destek verilecektir.)

DİĞER BAŞLIKLAR

Şehir Eşleştirme Hibe Programı DuyurusuTürkiye ile AB arasında Town Twinning Action between Turkey and the EU Grant Scheme (TTGS) (Türkiye ve AB Arasında Yerel Eşleştirme Eylemi Mali Destek Programı) 04.01.2018 itibariyle duyurulmuş olup, son başvur... Özel ürünlere hazine arazisiTıbbi aromatik bitkilerin üretimi için milli emlak müdürlüklerince hazine arazisi tahsisi yapılacaktır. 14-17 MART 2017 UGE MÜLAKAT SONUÇLARI14-17 Mart 2017 tarihleri arasında Kırklareli Merkez´de gerçekleştirilecek olan eğitime kabul edilen katılımcıların listesi aşağıda bilginize sunulmuştur.NOT: Eğitim Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası´... Yatırımlarda %100 Gelir/Kurumlar Vergisi İndirimi2017/9917 sayılı Bakanlar Kurulu kararı uyarınca 2017 yılı içerisinde gerçekleştirilecek imalat sanayine yönelik (US-97 kodu 17-35) yatırım harcamaları için yatırıma katkı oranına 15 puan ilave ... 2010-2014 Yılları Arasındaki PCM ve UGE Sertifikaları2010-2014 yılları arasında Trakya Kalkınma Ajansı tarafından gerçekleştirilen “Proje Döngüsü Eğitimi” ve “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” ne katılan ve sertifikalarını almay...